top of page

Děkujeme, ještě než odejdete....

Děkovná stránka

Spád

Jak žít radostně a úspěšně, proč toho většina lidí nedosáhne a jak to můžete ihned změnit

Udělejte si osobní inventuru a zjistěte, zda jdete dobrým směrem a můžete očekávat silné zdraví, zmáknuté finance a dobré vztahy...

Máte kolem sebe lidi, kteří jsou nemocní a snažíte se nemoci sami předejít? Možná na sobě pracujete a kromě zdraví řešíte i peníze, nikdy jich není dost. Nebo řešíte vztahy se svými blízkými a tak trochu se v tom plácáte... 

Během své praxe jsem se setkal s desítkami tisíc lidí na téma zdraví, vztahy a finance a zřejmě Vás to nepřekvapí, ale každý z nich něco obdobného řeší a bohužel většina z nich neúspěšně.

 

Za ta léta jsem našel jasné vzorce úspěchu. Chyby, které tito lidé dělali se táhnou generace a generace, předávané z matky na dceru, z otce na syna, dál a dál a ne a ne tyto osudy prolomit. Vypozoroval jsem, co tito lidé dělali špatně a ikdyž jsem jim dočasně pomohl a jejich situace se zlepšila, velmi často pokračovali dále po té samé cestě, dokud se problém neobjevil znovu. Ptali se mě: "Proč se mi nedaří zhubnout? Proč se mi nedaří být prostě zdravý?". "Proč neustále řeším problémy se složenkami? Chci to změnit!"

A proto jsem se ptal sám sebe, vážně si tím musí každý projít? Opakovat stejné chyby rodičů, žít v nemoci a chudobě a ve vztahu, který se pomalu a jistě stává toxickým? Takový má život být?

Nebo existuje cesta, jak se těmto osudovým chybám vyhnout a žít v klidu a ve zdraví?

Dovolte mi zeptat se za Vás:

Jak by vypadal můj život, kdybych byl fyzicky i duševně fit a měl dostatek energie?

Co vše by se změnilo, kdybych na tom byl finančně dobře a dělal, co mě baví?

Jak by vypadal harmonický vztah, kde byste neřešili zásadní rozpory a neshody ale pouze maličkosti, které lze hravě vyřešit?

Znamená to, že byste žili radostně a úspěšně? Přesně tak!

....a možná, že to ani není tak složité.

JAK TO TEDA UDĚLAT? Jak žít radostně a úspěšně?

Internet je plný zázračných návodů. Tisíce zaručených cest. Najdete zde vše od A do Z. 

Jak se stravovat, jak se naopak nestravovat, jak správně cvičit, sedět, ležet, dýchat, dokonce i koukat. Na internetu prostě najdete všechno, tak v čem je problém? Protichůdné návody jsou jedním z důvodů, proč lidé radši neudělají nic.

Nicméně dnešní doba nabízí obrovské možnosti, veškeré informace v podstatě máme, tak proč se nám stále nedaří? Na tuto otázku jsem hledal odpověď a já říkám, že kdo hledá najde a tak jsem i já našel svou odpověď. Informace jsou totiž pouze polovina úspěchu... O té druhé polovině píšu níže.

Kámen úrazu a pojmenování příčiny neúspěchu

Ve své 50leté praxi jsem se vždy setkával s tím, že lidé nedokázali dostatečně dobře a správně pojmenovat skutečnou příčinu jejich problémů a řeší pouze takzvané zástupné problémy. Toto je velmi často právě zmiňovaný kámen úrazu, protože ikdyž se snaží vše vyřešit, tak se ve skutečnosti celou dobu zaměřují špatným směrem a problém přetrvává. Bohužel jsem vypozoroval, že se poté mnoho lidí smíří s nepříjemnou situací a rezignují na hledání řešení a problém graduje dál a dál. 

"Ve správně pojmenované problému se nachází jeho řešení."

Jakmile jsem toto odhalil, začal jsem pracovat na systému, který těmto lidem pomůže vše překonat a budou si tak moci život užít, a ne jen přežívat. A povedlo se...

3 základní principy životního úspěchu

Lidé se mě často ptají, jaké základní principy životního úspěchu jsem za ty léta vypozoroval a já každému s radostí odpovídám:

PRINCIP #1 - SÍLA PODVĚDOMÍ

Nemůžeme mít něco, co nechceme nebo co si nepřejeme. Ano! Takto jednoduché to je, lidé dnes věci zbytečně komplikují, ale když dodržíte několik jednoduchých principů a máte po cestě dobré vedení, tak se vše dá vyřešit a život může být skvělý. Na naší cestě nás do velké míry ovládá podvědomí, někdo tomu říká karta, jiní síla předků, je to zkrátka to, co je v nás hluboko zaseto a je to způsobené nejen rodinou, ale i prostředím jako například přátelé, kolegové v zaměstnání a společnost jako taková.

Když bych se Vás teď zeptal, čeho v životě chcete dosáhnout, věděli byste? Co je pro Vás úspěch?

Odborníci tomu říkají vizualizace, které ale předchází ujasnění, co je pro nás důležité a jaký život chceme vést. Je to mít hezkou postavu a silného ducha? Mohlo by to být vydělávat dostatek peněz a moc se u toho nenadřít? Nebo najít práci, kde čas plyne lehce a práce Vás naplňuje? Zamyslete se na chvíli, jaký je Váš vysněný život... A zamýšlejte se častěji!

Stanley profilovka 2.png

Jmenuji se Stanley Bradley

Jsem věštec, který předpověděl rok předem v rádiu teroristické útoky na New York a Londýn, celosvětovou hospodářskou krizi nebo například Covidovou krizi. Mé predikce povodní, přírodních katastrof a velkých neštěstí zaujaly v minulosti celosvětovou veřejnost svou přesností a detaily. Mé věštby vychází v médiích. V rádiu Impuls jsem předpověděl, že volby v USA vyhraje Donald Trump a věštím již od dětství, kdy jsem si ani neuvědomoval, že sděluji budoucnost. Našel jsem si svoje způsoby získávání informací a podle mě jde vlastně o „telepatii“ a jsem schopen se „napojit“ na informační pole každého člověka. Má teorie je, že každý máme všechny informace z minulosti, i budoucnosti, uloženy v našem podvědomí. A protože většina lidí neumí toto informační pole ovládat, je jednoduché informace v něm uložené „vyčíst“ na nevědomé úrovni. 

PRINCIP #2 - DOSPĚLOST

Zjistil jsem, že asi 80% lidí je zamrzlých v dětství, což jim samozřejmě na řešení jejich problémů nepřidává, ale naopak ubírá a proto je potřeba dospět a chovat se tak. Nedospělost = závislost, naivita, nereálné představy a strach. Naštěstí toto lze změnit a to poměrně jednoduše a na dobro a pak se může dařit za předpokladu, že se udělá co se může a má. Bez vyřešení tohoto základního problémů se jen velmi těžce odbourávají ostatní životní problémy ať ve vztazích, či na pracovišti nebo dokonce i zdravotní problémy.

Při osobních konzultacích jsem potkal desítky tisíc lidí a troufám si tvrdit, že jsem téměř vždy měl řešení. "Jak to ale udělat, abych pomohl více lidem najednou?" napadaly mě myšlenky. "Nemohu pomoci každému, navíc ne každý má dostatek peněz na mou konzultaci", trápilo mě. 

Pak ale přišel jeden z mých klientů, dnes mohu říct kamarád a jelikož to viděl stejně, tak jsme společně začali pracovat na systému, který bude funkční a dostupný každému za dobrou cenu. "Stanley, tvoje služby jsou skvělý, ale jsou drahý a lidé tě potřebují a často na to nemají", říkal. "Pojďme udělat něco, co se dostane k masám a pomůže těmto lidem vyřešit jejich problémy", a já samozřejmě souhlasil, měl jsem radost. 

Jde to! Vše jsme dali dohromady a vnikl program, který dnes úspěšně pomáhá stovkám lidí v celé republice a máme ambice pomoci dalším tisícům či desetitisícům lidí.

Veškeré mé knowhow jsem dal dohromady tak, aby bylo srozumitelné a nápomocné.

Když jsme následně vše uvedli do chodu, tak to ale nešlo tak hladce, jako dnes. Lidé totiž mají pocit, že zbavit se problémů a žít život radostný a úspěšný je nemožné a tak jsme narazili na přesvědčení lidí, které nepodporovalo náš zájem na tom jim pomoci. 

Naštěstí se o mých metodách dozvědělo dostatečné množství lidí s otevřenou myslí a postupně se jejich celkový stav zlepšoval, což poté působilo jako dobrá reklama pro ostatní a vše začalo fungovat o dost lépe. Dnes je v tomto programu mnoho lidí, kteří jsou vděční za to, co jsme tenkrát s kamarádem Josefem vybudovali a naše práce může pomáhat novým a novým lidem, aniž bych se musel s každým scházet osobně.

271738854_4886396258049412_4982627489439753047_n.jpg

"Připíjím na Vaše zdraví a hlavně odhodlanost měnit život k lepšímu. Jak se říká, štěstí přeje připraveným."

PRINCIP #3 - ROVNOVÁHA V RODINNÉM SYSTÉMU

Málo kdo ví, zda máme či nemáme rovnováhu v rodinném systému a já tvrdím, že neexistuje spravedlnost v rámci jednotlivce, ale v rámci celého rodinného systému. Proto mnoho lidí trpí za (karmu) někoho v rodinném systému, kdo způsobil nerovnováhu a nebyl za to potrestán (trest= narovnání nerovnováhy). Proto je dobré provést „rituál na usmíření“ s těmi, komu bylo rodinným systémem ublíženo (např. nechat sloužit mši „za uzdravení rodinných kořenů, přejmenovat se), nebo v rodinné konstelaci.

Jediný důvod, proč se lidem nedaří

Kdybyste se mě zeptali na jeden jediný důvod, proč se lidem nedaří žít radostný a úspěšný život, tak Vám odpovím následující: Protože se nechávají unášet životem, osudem a podvědomím a nedělají dostatek pro to, aby to změnili. Ano, je to taková odevzdanost, možná trochu lenost, přitom mohou mít téměř vše, po čem touží! 

Hodně lidí si myslí, že skutečná překážka je nedostatek peněz. "Až budu mít dost peněz, tak budu šťastný a bude se mi dařit." Ale to bohužel není pravda.

Skutečnou překážkou není ani vzdělání. K naplněnému životu nemusíte mít vysokou školu nebo nějaké speciální vzdělání, život je tu pro všechny.

"Až se mi rozjede podnikání, tak bude všechno OK. Tak ani toto nevede k výsledkům a vidíme mnoho lidí, kteří vyhořeli a šťastní rozhodně nejsou.

Co lze udělat jinak?

Možná, že se teď ptáte, "co lze tedy udělat jinak?" "Jak se nenechat unášet podvědomím, osudem?". Zde jsou tři jednoduchý body, které Vás nasměrují:

Udělejte pevné rozhodnutí - síla lidské mysli je neuvěřitelná a tak nás mnohdy od vytouženého dělí pouze silné rozhodnutí. Pamatujete si na mé rčení "Nemůžeme mít něco co nevíme, zda chceme, nebo něco co nechceme."? Toto vědí velmi dobře například kulturisti. Představte si, kolik dřiny je vypracované tělo stálo. Umíte si představit, že by toho dosáhli bez jasné vize a velmi pevného rozhodnutí? URČITĚ NE!

Změňte prostředí - prostředí nás ovládá a utváří, proto je velmi důležité mít nad ním kontrolu. Rozhlédněte se kolem sebe, co vidíte? Co máte v lednici? Více zdravých jídel nebo více nezdravých? Kdo jsou Vaši kolegové? Inspirují Vás nebo stahují ke dnu? Bydlíte blízko přírody, kde čerpáte energii, nebo je pro Vás domovem panelák uprostřed velkoměsta a Vaší inspirací je hluk nákladních automobilů? 

Najděte si podporu - kdokoliv Vás na Vaší cestě podporuje, tak je pro Vás přínosem. Ve dvou se to lépe táhne, to se ví a ne nadarmo mají vysoce postavení a vlivní lidé tým poradců na všechno. Dnešní doba Vám nabízí velké možnosti, od koučů, po celé komunity. Já říkám, že vrána k vráně sedá a proto toto nepodceňujte.

Zkontrolujte si své návyky - zvyk je železná košile, to každý ví. Ve své praxi jsem za ta léta vypozoroval, že se lidé nechávají unášet právě svými zvyky, které posbírali po cestě. Jedou na autopilota, přičemž v tom horším případě ani nevědí kam...

Bohužel, jak jsem zde již zmínil, informace jsou pouze 50% úspěchu a tím, že si zde přečtete na co jsem během své 50ti leté praxe přišel, se nic nezmění.

Co je tedy zbylých 50% úspěchu?

Pokud jste pozorně četli, tak tušíte, že poradci a koučové mají velmi významnou roli v životě úspěšných lidí a říkáte si "Nojo, ale já nemůžu platit Stanleymu 5000 Kč měsíčně, aby mi dával vhledy a pomáhal mi." Rozumím Vám a proto jsme usilovně pracovali na řešení, které Vám chci níže představit.

 

Když jsem studoval úspěšné lidi, kteří dosáhli mimořádných životních úspěchu a zároveň studoval chyby těch, kterým se v životě moc nedařilo, přišel jsem na klíč ke zbylým 50% úspěchu, o který se s Vámi dnes rád podělím, abyste i Vy mohli svou situaci zlepšit.

Zbylých 50% úspěchu je o akci! Vše je to o vytrvalé práci na sobě a na svých cílech, která nemusí být těžká, nechápejte mě špatně, musí ale být vytrvalá, tedy nesmíme to vzdát. Informace sami o sobě nikam nevedou, pokud se správně nepoužijí. Přišel jsem také na to, že moji klienti často sklouzávali do starých zaběhlých kolejí, i když se jim změna podařila. Poté se však jejich situace zase zhoršila, jelikož nebyli vytrvalí a konzistentní. Každá větší změna chce čas a vyžaduje investici energie, ale stojí to za to a těžké to není!

Velmi důležitý je také systém, protože i když máme ty nejlepší informace a každý den pracujeme na vytoužených změnách, je to právě systém, který nás dokáže vést z bodu A do bodu B. Bez systému je to metoda pokus omyl a vše trvá mnohem, mnohem déle. 

Dovolte mi se ještě jednou zeptat. Jak by to bylo, kdyby se Vám konečně začalo dařit? Kdybyste měli dostatek času i peněz, mohli cestovat, užívat si odlišné kultury a poznání? Jaké by bylo být zdravý a plný optimismu? 

S Josefem jsme připravili vše pro to, aby se Vám dařilo a jediné co musíte udělat vy je jedno OSUDOVÉ ROZHODNUTÍ.

reference1.jpg
Všechno máme v hlavě.jpg
reference2.jpg

Jste pouze tři kroky od zlepšení Vašeho zdraví, financí a vztahů

KROK #1 - naučíte se, jak situaci postupně zlepšovat. Na této cestě Vás osobně provedu, takže v tom nebudete sami. A ne nebude to stát hodně peněz, v tom je síla našeho programu, je určen pro všechny!

KROK #2 - začnete vidět životní změny, zpočátku budou menší, ale systém, který jsme vytvořili, Vás celým procesem provede a tak se brzy dostaví i ty zásadní změny, po kterých toužíte.

KROK #3 - dále rozvinete své touhy a vize, minulost zůstane minulostí a vy se ocitnete na jiném levelu, který budeme společně udržovat a Vaši situaci dále vylepšovat.

Nebo tuto stránku zavřete a budete dál bojovat? Nikoho samozřejmě nenutím, protože vnucená rada je diktát a já pracuji pouze s těmi, kdo mě o to poprosí.

Jak to vidí můj kolega Dr. Joe Dispenza

Snímek obrazovky 2023-10-17 v 16.18_edit

Představuji Vám cestu ke štěstí!

Představuji Vám KLUB ŽIVOTA1.png

Dnes už je možné, aby se každému dařilo dosahovat, čeho si přeje a nemusí to být nijak složité. Díky online technologiím, knowhow, které jsem sbíral 50 let a jedinečnému systému, který jsme pro Vás vytvořili se už stačí pouze rozhodnout a zbytek půjde JAKO PO MÁSLE.

Od A do Z vše pro váš spokojený život

Předám Vám svůj osobní návod, jak krok za krokem začít REALIZOVAT VYTOUŽENÉ ZMĚNY, ať už jde o uzdravení či prevenci, zlepšení vztahů nebo financí. Provedu Vás jedinečným systémem, kde pochopíte co je potřeba udělat a hlavně kdy a to nejdůležitější, není potřeba splňovat žádné zvláštní předpoklady, systém si poradí s každým. Celkově se naučíte, JAK se kompletně starat o své zdraví a hladinu energie, JAK vydělávat peníze nejefektivněji, zda v práci či podnikání a v jakém oboru. Také Vás mimo jiné naučím, JAK navazovat kvalitní vztahy a JAK udělat funkčními ty současné a mnohem více. Veškeré materiály Vám také poskytnu ke stažení, abyste je měli kdykoliv k dispozici

Jak to funguje? 50 let zkušeností při osobních konzultacích

Nebojte se, že byste něco z toho nezvládli, na celé cestě Vás povedu v podstatě "ZA RUČIČKU" a kdykoliv Vám nebude něco jasné, tak se prostě zeptáte. Ale POZOR! Klub Života není místo, kde se dozvíte něco zázračného, co Vám okamžitě a navždy změní život! Klub Života nabízí systém a informace, ale vše závisí na tom, zda uděláte co se má. A pro koho tento klub vlastně je? Vytvořili jsme ho pro všechny, kdo sdílí vizi spokojeného života, který funguje ve zdraví a peněžní pohodě. Života, který nabízí namísto útrap spíše dobrodružství a radost podpořený dobrými vztahy. Pojďme společně vytvořit komunitu lidí, kterým se daří čím dál tím lépe!

​Členové klubu mají přístup do členské sekce, kde jsou samozřejmě ke stažení veškeré materiály a jednou týdně, v pondělí ve 20:00 máme hodinu a půl vysílání, kde Vás vedu a kde můžete pokládat jakékoliv dotazy. 

Členství v Klubu Života obsahuje:

Přístup do členské sekce nabité vědomostmi

Přístup k neveřejným interaktivním vysíláním, kde Vás provádím, koučuji a odpovídám na Vaše dotazy

Archiv všech již proběhlých vysílání

Nejzajímavější dotazy členů a útržky z vysílání formou krátkých videí

Návody na zdraví, včetně praktických tipů

Návody na rituály pro změnu podvědomí

Návody na vztahy

Osobní věštbu na míru

Slevu 10% na osobní konzultace, pokud by po nich toužili

Podporu 24/7

Ale hlavně, po chvíli v klubu zjistíte, že:

Život není boj ale hra a vy víte, jak na to

Daří se Vám životní situaci zlepšovat a máte ze sebe dobrý pocit

Není nic, co byste nezvládli

Lidé ve Vašem okolí si začnou všímat změn

Nebojte se, nejde o nudnou teorii, jak by si někdo mohl myslet. Faktem je, že veškeré knowhow mám ověřené v praxi každodenního života.

V rozhovorech s lidmi jsem zjistil, že mnoho z nich má obavu, že má pomoc jim nebude fungovat. Mohu Vás však ubezpečit, že pokud uděláte co se může a má, tak není možné, aby se Vám nedařilo. Celou dobu v tom budu s Vámi a zajistím, aby se Vám dařilo, jediné co potřebuji od Vás je OSUDOVÉ ROZHODNUTÍ. Rozhodnutí je vše, nic dalšího nemusíte umět nebo znát.

Možná si říkáte, že členství v klubu bude stát 10 tisíc měsíčně a já souhlasím, že takovou hodnotu má, ale to by pak nesplnilo základní cíl, který jsme si dali a totiž, aby to bylo dostupné skutečně PRO KAŽDÉHO!

Snímek obrazovky 2023-10-18 v 20.55.25.png
Snímek obrazovky 2023-10-18 v 20.54.17.png

Nebudu Vás dál napínat, tady je má snaha zlepšit svět!

Návrh bez názvu.png

Vstupem do klubu získáte:

Ihned získáte veškeré návody a knowhow. Tzn. veškeré PDFka a další tipy

_______________________________________________________________________________________

DLOUHODOBOU PODPORU NA VAŠÍ CESTĚ KE ŠTĚSTÍ

_______________________________________________________________________________________

Pravidelný ONLINE MENTORING se Stanley Bradleym

- odpovědi a zpětnou vazbu přímo od Stanleyho

_______________________________________________________________________________________

Každý týden NOVÝ OBSAH v členské sekci

Video-lekce apod.

_______________________________________________________________________________________

Rozbory neúspěchů

_______________________________________________________________________________________

Aktivní komunitu podobně laděnýc lidí

_______________________________________________________________________________________

Detailně promyšlený systém, aby se Vám dařilo

_______________________________________________________________________________________

Hodnota členství v klubu 10.000 Kč měsíčně 

Vstupte jen za 10.000 Kč

450 Kč/měsíc

číst zde, jak funguje platba za členství

Udělejte OSUDOVÉ ROZHODNUTÍ a vyplňte přihlášku >>

Raději neotálejte, kapacitu klubu se plní a není nafukovací. 

100% záruka vrácení peněz

100-garance-vraceni-penez.png

Máte pochybnosti? Proč to prostě nezkusíte, když nebudete během prvních 30 dní nadšení, tak Vám peníze vrátím zpět. Žádné podmínky, žádné vysvětlování, peníze převedu zpět do 48 hodin.

Nejčastější otázky & odpovědi

V čem se liší členství v klubu oproti klasické konzultaci? 

Klasická konzultace je jednorázová záležitost, která navíc stojí minimálně 1000 Kč. Během této konzultace Vám poskytnu vhledy do toho, co proč a jak vyřešit, zbytek je však na Vás. Informace často nestačí a je potřeba na změnách pracovat, proto s Vámi chci být na Vaší cestě delší dobu.  

Není lepší zaplatit si osobní konzultaci?

Pokud o sobě víte, že umíte věci dotahovat a stačí vám pouze správné impulzy, tak ano. Na druhou stranu, proč se nestát součastí komunity lidí podobně smýšlejících, kteří jdou stejným směrem a to za radostným a úspěšným životem? Doporučuji využít sílu skupiny a koučinku uvnitř klubu.

Jak přesně mi členství v klubu pomůže?

Dám Vám veškeré své knowhow, poskytnu Vám vhledy do Vaší konkrétní situace a budeme spolu pracovat na zlepšení. Nastavíte si cíl, kam směřujeme a tam taky dojdeme, Systém uvnitř klubu jsem nastavil tak, aby bylo nemožné neuspět, jediné co musíte udělat vy je rozhodnout se.

Co když mám jen málo času na to vše studovat?

Asi jako každý. Je jasné, že nějaký čas je potřeba, ale není ho potřeba mnoho. Celkově potřebujete cca 2,5 hodiny týdně. Stojí Vám Váš vysněný život za 2,5 hodiny času týdně?

Kolik členství stojí? Jak probíhá platba?

Členství stojí 450 Kč měsíčně, tak aby si ho mohli dovolit zaplatit i finančně neúspěšní lidé, kteří uvnitř klubu následně svou finanční situaci mohou otočit správným směrem. Platba probíhá automaticky ztržením z karty, abychom nemuseli ručně hlídat a párovat platby. 

Co když budu mít nějaké otázky?

Dotazy ohledně fungování klubu, návodů a podobně jsou vítány na emailu info@klubzivota.cz. Dotazy přímo na Stanleyho se pak vznášejí jednou týdně při online setkání.

Co když zjistím, že klub není pro mě?

To se stát může. Pokud to zjistíte během prvních 30 dní, můžete zažádat o vrácení peněz a my Vám je bez dalších dotazů vrátíme. Pokud to zjistíte později, jednoduše ukončíte Vaše členství v daném měsíci a za další měsíc Vám již členství nebude účtováno.

Proč se mám učit od Stanley Bradleyho?

Stanley Bradley je uznávaný vizionář zaměřený na pomáhání lidem v oblasti zdraví, financí a vztahů. Za svou 50 letou praxi pomohl deseti tisícům lidí a ve své praxi stále pokračuje. Jeho hlavní heslo je "Ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení."

R
E
F
E
R
ENCE

OD

K
L
I
ENTŮ

R
E
F
E
R
ENCE

reference na fb_edited.jpg
13924815_775189555956661_6001936505451882472_n.jpg

Nejúspěšnější český věštec Stanley Bradley (dříve Stanislav Brázda), je autor řady knih a také bestselleru Jak se dožít 140 let. Svoji teorii o zdraví, spokojenosti a dlouhověkosti již 50 let ověřuje v praxi a spokojení pacienti potvrzují účinnost jeho metody. Stanley vám briskně odpoví jak vyřešit partnerský či zdravotní problém, ale i kdy si vsadit a vyhrát, nebo kde potkat toho pravého. Během několik sekund se můžete dozvědět, co vám brání být šťastní a jaké vitamíny ve vašem těle chybí.

Předal jsem Vám tři principy životního úspěchu

Řekl jsem Vám, kde je kámen úrazu

Předal jsem Vám ten nejhlavnější důvod, proč se lidem nedaří!

Vymyslel jsem pro Vás jednoduché řešení Vašich problémů v klubu života

Klub jsem udělal tak levný, jak to jen jde, aby peníze nebyly překážkou

Dokonce jsem Vám dal 100% garanci vrácení peněz

Co víc? Teď už je to na Vás, každý je strůjcem svého štěstí a já za Vás rozhodovat nemohu. Bez Vaší snahy a Vašeho rozhodnutí to nepůjde. Uděláte tedy tady a teď své osudové rozhodnutí?

Vstupem do klubu získáte:

Ihned získáte veškeré návody a knowhow. Tzn. veškeré PDFka a další tipy

_______________________________________________________________________________________

DLOUHODOBOU PODPORU NA VAŠÍ CESTĚ KE ŠTĚSTÍ

_______________________________________________________________________________________

Pravidelný ONLINE MENTORING se Stanley Bradleym

- odpovědi a zpětnou vazbu přímo od Stanleyho

_______________________________________________________________________________________

Každý týden NOVÝ OBSAH v členské sekci

Video-lekce apod.

_______________________________________________________________________________________

Rozbory neúspěchů

_______________________________________________________________________________________

Aktivní komunitu podobně laděnýc lidí

_______________________________________________________________________________________

Detailně promyšlený systém, aby se Vám dařilo

_______________________________________________________________________________________

Hodnota členství v klubu 10.000 Kč měsíčně 

Vstupte jen za 10.000 Kč

450 Kč/měsíc

číst zde, jak funguje platba za členství

Udělejte OSUDOVÉ ROZHODNUTÍ a vyplňte přihlášku >>

Raději neotálejte, kapacitu klubu se plní a není nafukovací. 

Kdy začnete plnit své sny, když ne dnes?

Klub života Vás podpoří na Vaší cestě ke spokojenosti ve všech oblastech života skrze propracovaný systém a Stanleyho vhledy. Nebuďte už na to sami! V klubu naleznete veškeré knowhow a techniky, které pomáhají desítky let Stanleyho klientům po celém světě, navíc Vás u toho Stanley celým procesem bude provádět.

Další otázky?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@klubzivota.cz nebo na telefonu +420 608 140 995

bottom of page