top of page
Vyhledat

Mylné představy o věštění: Odhalení pravdy za závojem mystiky 🔮

Jsem věštec a pravidelně se setkávám s řadou mylných představ, které lidé mají o věštění. Tyto mýty mohou bránit mnoha lidem využívat potenciál věštění pro osobní růst a lepší porozumění sobě samým. V tomto článku se pokusím odhalit pravdu za závojem mystiky a vyvrátit některé běžné mýty.👂 Mýtus č. 1: Věštění je jen podvod a trik.

Nespočet skeptiků se domnívá, že věštění je pouhým trikem nebo podvodem, kterým jsou oklamáni důvěřiví lidé. Ve skutečnosti je věštění komplexním oborem, který zahrnuje různé techniky, jako je astrologie, tarot, numerologie a další. Tyto techniky mohou poskytovat hluboké vhledy a pomoc při řešení životních otázek.


Mýtus č. 2: Věštění je o předpovídání budoucnosti.

Často slyším otázky typu: "Kdy se mi stane něco důležitého?" nebo "Jaká bude mé budoucnost?" Mnoho lidí si myslí, že věštění je schopno přesně předpovědět budoucí události. Pravda je však taková, že například astrologie či numerologie je spíše nástrojem pro porozumění současné situaci a možným budoucím scénářům. Nikdo nedokáže přesně předpovědět budoucnost, ale můžeme vám pomoci lépe se připravit na to, co může přijít. Jinak věštím já, jsem schopen říci, co bude, když se nic nezmění, ale i jak se situace dá změnit, když klient zkusí má doporučení ke změně. A to je důvod, proč tvrdím, že je dobré vědět, co nás čeká, protože pokud je to něco nepříjemného, můžeme to změnit. Můžeme změnit jen to, o čem víme, a za podmínek, že změnu chceme.


🙏 Mýtus č. 3: Věštění je spojeno s černou magií.

Někteří lidé mají obavu, že věštění je spojeno s temnými praktikami a černou magií. To však neplatí pro všechny věštce. Většina z nás používá věštění k duchovnímu růstu, osobnímu rozvoji a porozumění sobě samým. Náš cíl je pomoci vám najít světlo ve vašem životě, ne ho zatemnit. Většina lidí si nepřipouští, že „černá magie“ jsou „černé myšlenky“ kohokoliv a nemusí jít ani o věštění. Podle mne neexistuje černá, či bílá magie, ale negativní a pozitivní myšlení.


🙅‍♂️ Mýtus č. 4: Věštění je jen pro "zvláštní" lidi.

Někteří lidé si myslí, že věštění je vyhrazeno pouze těm, kteří mají "dar" nebo zvláštní schopnosti. Věštění je však dovednost, kterou podle mého názoru mají všichni, jen schopnost vize a vizualizace odpovědi nemá většina lidí „probuzenou“, nebo spíše tyto schopnosti používají „jednostranně“, například podnikatelé ve své obchodní činnosti. Talent věštění budoucnosti je vždy součástí obchodního talentu, jinak by žádný podnikatel nemohl podnikat – musí mít vizi toho, co bude minimálně na pět let. Tuto schopnost lze rozvíjet a zdokonalovat. Je to jako učit se cizí jazyk nebo hru na hudební nástroj. Každý může věštění naučit a využívat.


🎓 Mýtus č. 5: Věštění je náhrada za řádnou lékařskou péči.

V mém případě jde o „diagnostiku“ zdravotního stavu, a to nemá s léčením nic společného. Tvrdím, že vždy na prvním místě musí být lékařská diagnostika i léčení i péče, ostatní, zejména nevědecké metody, jsou alternativou=druhá možnost. Věštění je doplňkem k tradiční lékařské péči a terapii, ale nemělo by být používáno jako jediný způsob léčby.


Jako ve všech oborech, i v tomto, jsou vizionáři dobří, špatní a podvodníci. Věštění budoucnosti, přitahovalo a přitahuje stále mnoho lidí, ale ne všichni to přiznají. Ale je vždy dobré si přečíst recenze na toho, ke kterému se rozhodneme jít vyslechnout jeho názory. Je to nástroj pro osobní růst a lepší porozumění životním otázkám. Mýty o věštění mohou bránit lidem využívat tuto cennou zkušenost, a proto je dobré se otevřít poznání a objevování, zejména proto, že „nás ovládá podvědomí a nevědomí, program“ z dětství, rovnováha či nerovnováha v rodinném systému, prostředím, ve kterém jsme vyrůstali. Tím vším jsme natolik ovlivněni, že nemusíme při řešení zásadních rozhodnutí, zvolit vždy to nejlepší. Proto je dobré si vyslechnout, co vizionář řekne, ale stejně vždy budeme muset udělat konečné rozhodnutí sami.

257 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page